wybielanie zębów

Wybielanie zębów Ujście

wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie musi stanowić dopiero kwestią genów. Dzięki dobrym zabiegom wybielającym pięknymi zębami może zajmować się każdy z nas!

Wybielanie zębów Rydzyna

Naturalnie białe zęby sprowadzają się dość rzadko. Grupę kobiet korzysta zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz więcej z nas przyjmuje się na wybielanie zębów, aby posłać im niezbędny odcień.

kup teraz na allegro

 

Aktualnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak też w gabinecie stomatologicznym. Jaka forma będzie najlepsza, żeby uzyskać maksymalny efekt?

Spis treści:

Co tłumaczy na zdrowy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym wtedy liczy?
Jak wybielić zęby – w budynku czy u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z fachowych usług wybielania zębów i kolejnych sposobów stomatologii estetycznej?
Co tłumaczy na zdrowy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów może być różny – od bieli aż do odcieni żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym czynnikami genetycznymi, czyli u wszystkiej dziewczyny może być on nieco inny.

Warto jednak wskazać, że i sam mamy wpływ na stan uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w obecnym picie wielkiej dawek herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów też mogą wpłynąć na ich kolor.

Co wysoce, odcień uśmiechu zamienia się wraz z wiekiem. U starszych osób powraca do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd te żółtawa zębina jest to mocniej widoczna.

Ale chociażby w współczesnych faktach można zdobyć śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim jest zatem możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym wtedy polega?

Aby nadać zębom odpowiedni poziom, najczęściej daje się wybielanie zębów Kraków to pewne z wielu miast, gdzie możemy wykorzystać takich sposobów w gabinetach stomatologicznych, tylko do możliwości posiadamy ponad specjalne preparaty do użytku w zakładzie.

Na czym konkretnie polega wybielanie zębów? To proces liczący na nadaniu im piękniejszego odcienia. Niczym on funkcjonuje? Powszechnie odnosi się to odpowiednie związki wybielające, jakie są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w dobrych stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to brak bezpieczny, jednak o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów oraz dziąseł jako ważny skutek uboczny.

W relacji do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu bądź jeszcze należy zaczekać na niego z paru dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby zajmować się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w budynku czy u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na wzięcie z preparatów danych do prywatnego użytku, ale i mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z zabiegów profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów idzie na zdobycie niezwykłych efektów, jednak należy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u stomatologa stanowi ich siłę – to efekt uzyskamy szybciej, jednak musimy liczyć się również z szerszym kosztem.

Wybielanie zębów Rydzyna

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najlepsza? Sprawdź teraz dokładne dane o jakiejś z nich zaś wybierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do wybielania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W dowolnym sklepie możemy osiągnąć specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które zawierają większą porcję substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a też mogą mieć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z użyciem past jest możliwe, a nie u wszystkiej kobiety daje dobry efekt. Co wysoce, należy dbać o tym, żeby nie traktować ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, gdyż mogą tworzyć nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się to bardziej podatne na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Rydzyna

Paski do wybielania zębów

Do własnych metod wybielania zębów określa się także paski wybielające. Stanowią zatem nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na zewnętrzny oraz niski łuk zębowy. Działają zwłaszcza na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W obecnym fakcie efekt wybielania może być przyjaźniejszy niż w porównaniu do past, a nie będzie on tak piękny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas wybielania to głównie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Rydzyna

Żele wybielające

Mają działanie zbliżone do pasków, ale nakładane są na zęby z użyciem pędzelka bądź w doborze wraz z żelem dostają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do wybielania zębów to głównie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie wypełnia się żelem wybielającym. W porównaniu do wybielania zębów w domu pacjenta, łączy się to wyższe stężenia związków wybielających, stąd te uśmiech może być dodatkowo bielszy!

Zabieg tworzy się od wykonania wycisków zębów, na podstawie których układa się następnie specjalne nakładki z tworzywa nakładane na zęby. Stomatolog przekazuje także pacjentowi żel wybielający do podawania w domu. Pacjent powinien stawiać go dowolnego dnia, wypełniając nakładki i kształtując je na zęby.

Czas trwania diet to szczególnie z 7 do 14 dni, przy czym skutek może podeprzeć się na większy termin niż w przypadku wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Rydzyna

Wybielanie lampą

Druga oferta prosta w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W obecnym fakcie rzuca się dodatkowe środki wybielające oraz lampę, która wpływa ich aktywację. Taka strategia pozwoli na uzyskanie efektów widocznych zaraz po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to pewne z centrów, gdzie jest ono tanie, uznawane jest zbyt najlepszą opcję. To efekty wybielania są najlepsze – można zarobić znacznie większą miarę w charakterach zębów niż z użyciem nowych form. Jest ostatnie więcej zabieg bardzo szybki – raz wykonany idzie na utrzymanie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to wygodna metoda, która prowadzona jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Rydzyna

Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie właśnie z razu po zabiegu, ale jednocześnie na duży czas po nim, należy dbać o właściwym postępowaniu. Ważna jest w obecnym fakcie tak zwana biała dieta. Co zatem stanowi?

Biała dieta to dieta, która zarządzana jest po zabiegach wybielania zębów, a ponadto innych zabiegach stomatologicznych, na dowód skalingu i piaskowaniu. Polega ona na wyeliminowaniu z diety barwiących produktów, jakie potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między innymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a zarówno z drugich produktów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także wyróżnia się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się świadczyć przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, ale im dłużej zachowuje się jej zaleceń, tymże pozytywniejsze wyniki można zdobyć. Wówczas biel zębów po sposobie może być oczywista nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to brak, który zezwala na zdobycie znacznie odpowiednich efektów, jednak należy dbać o tym, iż nie wszystkie zęby potrafią stanowić ludzie wybielaniu.

Związki wybielające dotyczą dopiero na zęby naturalne, stąd ponadto nie zastąpią one koloru koron, licówek, mostków lub same plomb w zębach. Wobec tego role będące silną liczbę wypełnień potrafią nie osiągnąć odpowiednich efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie widoczny oraz że wypowiadać się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – łączy się to specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Wykorzystywany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna więc nie tylko wybielanie zębów Kraków zaś w następujących miastach. To dodatkowo duża paleta innych sposobów, które pozwolą na uzyskanie efektu bielszych zębów. Z czego warto zastosować?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na zdjęciu z nich osadu i kamienia nazębnego. U dużo kobiet pozwoli na zdobycie znacznie pozytywnego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są i przed wybielaniem zębów, by otrzymać lepsze efekty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to niewielkie płatki porcelany, które montowane są na zębie. Ich planem jest korekta kształtu zęba, a oraz jego koloru. Dzięki licówkom można zdobyć znacznie ciekawe rezultaty i sprawiać się zupełnie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 złotych na sam ząb. Wybielanie zębów Rydzyna

Korony

Korony protetyczne kierowane są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zastępują go również pozwolą na prowadzenie jego ról. Korony można mieścić na swobodnym korzeniu czy na implancie stomatologicznym.

Korona idzie na wszą zmianę koloru zęba, dlatego też może być dawana w końcu poprawy estetyki uśmiechu w przypadku, gdy ząb nie jest realny do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jeden ząb.

Gdzie wziąć z fachowych usług wybielania zębów i kolejnych sposobów stomatologii estetycznej?

Chcesz cieszyć się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim wypadku wybierz dobry gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miejscowość, gdzie usługi te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można wygrać z całej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments