spa kołobrzeg

Spa Kołobrzeg Mona Lisa Medical Wellness & Spa

Komputery i Internet

SPA w Kołobrzegu, zatem o wiedzieć, gdzie można się zrelaksować w komfortowych warunkach. Kołobrzeg to ciężkie miasto, w jakim nie brakuje mieszkańców, oraz w sezonie letnim turystów.

Spa Kołobrzeg Hotel Aquarius SPA hotel 5-gwiazdkowy

Jest tutaj i stosunkowo ogromna ilość kuracjuszy, którzy nad morzem poprawiają stan swojego zdrowia. Popularnością napawa się również SPA Kołobrzeg, gdzie można poznać zabiegów upiększających, relaksujących czy nawet zabiegów prozdrowotnych. Wielu noclegów w Kołobrzegu jest specjalną strefę SPA. Oczywiście należy pamiętać, iż są to przeważnie ośrodki mogące szczycić się kilkoma gwiazdkami. Pobyt w takim hotelu może wiele kosztować, ale z całkowitą pewnością jest trwałym poznaniem i perspektywa na wypoczynek nad brzegiem Bałtyku. Warto poznać kilka hoteli, które w prywatnej ofercie posiadają SPA Kołobrzeg.

Aquarius hotel SPA

Oferta SPA Kołobrzeg jest pełna – przylega do niej między innymi Hotel Aquarius SPA&Wellness zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 24. Otrzymuje się w uzdrowiskowej dzielnicy Kołobrzegu, którą daje z morza zaledwie 280 metrów. Hotel posiada najogromniejszą bazą SPA w Polsce – znaleźć w niej ważna 40 gabinetów zabiegowych, 25-metrowy basen sportowy, basen rekreacyjny, brodzik dla niemowląt, strefę jacuzzi. Na gruncie obiektu uważa się jeszcze kilka saun i zewnętrzny taras słoneczny z leżakami. Nowocześnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg bawi się wielką popularnością pośród klientów, którzy ustalają się zarówno na sposoby upiększające, kiedy i lecznicze. W sercem spa można odnaleźć pakiet zabiegów odchudzających, siłownię, salę fitness czy bogato wyposażone centrum kosmetyczne. Hotel jest ponadto świetnie wyposażoną salę konferencyjną, restaurację i kawiarnię, club&lounge oraz garden bar. Prezentuje wysoki typ usług w powiązaniu ze piękną lokalizacją i najbardziej dobrą ofertą.

Zobacz tabletki na cellulit

Jantar Hotel*** & SPA

Kolejna świetnie wyposażona strefa SPA Kołobrzeg widoczna stanowi dla turystów w Jantar Hotel*** & SPA przy ulicy Rafińskiego 12. Obiekt umieszczony stanowi w secesyjnym budynku oddalonym od morza o zaledwie 150 metrów. Wnętrza obiektu przez pełny rok otwarte są dla turystów i kuracjuszy poszukujących relaksu, zabiegów zdrowotnych i kosmetycznych. W 2016 roku przestał się kapitalny remont hotelu. Strefa SPA Kołobrzeg oferuje czystą zabawę w relaksującej atmosferze. Wśród zabiegów można wymienić masaż próżniowy, dotlenianie skóry, żurawinowy rytuał body lift, liposukcję. Hotel oferuje również zabiegi o charakterze rehabilitacyjnym – są to między innym klasyczne masaże, okłady borowinowe, magnetoterapię. Stanowi obecne zaledwie część bardzo bogatej oferty. Hotel posiada również basenem krytym, łaźnią turecką czy jacuzzi. Usługi podawane w pakiecie zawsze są nieco tańsze, dlatego naprawdę sporo pań decyduje się korzystać spośród takiej możliwości.

Jantar Hotel*** & SPA

to opcja skierowana do osób szukających relaksu i urlopu w jasnej, nadmorskiej atmosferze wypoczynkowego kurortu.

DORIS SPA Kołobrzeg

DORIS SPA Kołobrzeg to przedmiot zlokalizowany przy ulicy Kasprowicza 22, zaledwie 200 metrów od plaży. Stanowi obecne nowy ośrodek, który planuje pakiet zabiegów upiększających i rehabilitacyjnych w malowniczej, nadmorskiej atmosferze. Hotel oferuje 80 pokoi o zróżnicowanym standardzie, bezpłatne wifi, wewnętrzny parking. Największym atutem budynku istnieje zawsze bogato wyposażona strefa SPA Kołobrzeg, oferująca gabinety kosmetyczne, gabinety masażu i salon kosmetyki profesjonalnej. W Hotelu uważa się kompleks basenowy – goście hotelu mogą mieć z basenu rekreacyjnego o wymiarach 25 m x 10 metrów, basenu solankowego zawierającego wodę z Morza Martwego, strefę saun z łaźniami parowymi oraz suchymi saunami, jacuzzi.
Hotel wtedy nie tylko bogata oferta SPA Kołobrzeg, a również inne gry dla głów w wszystkim wieku. Na gruncie obiektu zlokalizowano stół bilardowy, kawiarnię z tarasem widokowym, salę bankietów. Dla jest budowane są i dodatkowe atrakcje, między innymi rejsy statkiem czy zajęcia grupowe nordic walking. Możliwe istnieje dodatkowo zorganizowanie grupowego zwiedzania kołobrzeskich atrakcji.

Zobacz równie z noclegi Kołobrzeg

Hotel Leda SPA

Kolejny nowoczesny budynek to Hotel Leda SPA w Kołobrzegu, położony przy ulicy Kasprowicza 23 w branże uzdrowiskowej miasta. Od morza daje go jedynie 200 metrów. Stanowi obecne drugie, bardzo nowoczesne centrum SPA Kołobrzeg, które powstało 9 lat temu. Obiekt jest 76 pokoi standardowych i klasy LUX. W ofercie hotelu spotykają się również rodzinne apartamenty.

Hotel Leda SPA

ma niezwykle wysoką ofertą SPA oraz braków rehabilitacyjnych. Tutejszy instytut SPA przylega do któregokolwiek spośród najnowocześniejszych w terenie. Na gruncie hotelu zlokalizowano 15 gabinetów zabiegowych, w jakich można używać z szeregu zabiegów upiększających ciało, relaksacyjnych masaży czy okładów. Do dyspozycji gości przeznaczono także basen rekreacyjny o wymiarach 7×13 metrów, strefę saun z łaźnią parową i starą sauną, a też jacuzzi. Dla pań planujących skorzystać z całego relaksu polecana jest grota solna, w jakiej można oddychać pełną piersią, kierując się muzykoterapii.

 

Zobacz Spa Kołobrzeg

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments