plagi breslau gdzie obejrzeć

Patryk Vega Plagi Breslau Barlinek gdzie obejrzeć?

zachodniopomorskie

Premiera filmu odbyła się 14 grudnia 2018 roku na podstawach Showmax. Patryk Vega – drink z najbardziej wielkich polskich reżyserów, twórca takich filmy jak tani „PitBull”, „Kryminalni” czy „Hans Kloss. Stawka korzystniejsza niż śmierć”, tym zupełnie przedstawił coś zupełnie odmiennego.

Patryk Vega Plagi Breslau Chojna gdzie obejrzeć?

 

W obsłudze produkcji odnalazłyśmy się między innymi: Małgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Katarzyna Bujakiewicz oraz Maria Dejmek.

klik i ogladaj film

Głównym miejscem fabuły obrazu jest obecny Wrocław. W centrum tym dociera do dużych morderstw. Każdego dnia o tej samej godzinie – 18:00 – nikomu inny seryjny morderca zabija w makabryczny sposób kolejną ofiarę. Jak się okazuje osoby też są zazwyczaj lek na sumieniu, a wymiar prawdy stanowi w układzie do niech bezsilny. Małgorzata Kożuchowska, dodająca się w gospodarkę Heleny Ruś, wysnuwa domysły, iż morderstwa te są dziełem indywidualnej i tejże jedynej osoby. Punktem kulminacyjnym wzbudzającym motywacje Heleny do ustalenia tożsamości seryjnego mordercy jest ciężkie zranienie jej policyjnego partnera – Bronsona – w jakiego rolę wciela się Tomasz Oświeciński. Helena wraz z oddelegowaną do ostatniej rzeczy Iwoną Bogacką – graną przez Darię Widawską – prowadzą niezwykle złożone i zawiłe śledztwo, w którym to rozwiązań starają się doszukać w osiemnastowiecznej historii Wrocławia (pierwszego miejsca wydarzeń). Tworzy się wyścig z czasem, nikt nie chce dopuścić do nowych zbrodni.

Film niestety – na placu Polski – nie nie trafił na ekrany kin. Jak mówi reżyser – Patryk Wega – nie może do ostatniego dojść gdyż kina nie są w stanie pogodzić się na pozycję gdzie ten tenże obraz jest wydawany także gdziekolwiek indziej poza salami kinowymi, potrzebują one wyłączności na decyzja do wykonywania produkcji w czasie czterech miesięcy od pierwszej premiery filmowej. Aby film mógł stanowić pokazywany w kinach warunek ten wymaga być wypełniony. W bieżącym aspekcie nie ma żadnych negocjacji. Film pragnie istnieć poświęcony dla nich na wyłączność przez konkretny termin.

Decyzja o wyświetlaniu filmu wyłącznie na sieciach internetowych została podjęta świadomie dlatego też rezygnacja z opcji odtwarzania produkcji na salach kinowych i byłą świadomą decyzją. Jak sądzi sam Patryk Vega – zobaczyli oni wtedy kierunek – wyświetlanie filmów na sieciach internetowych stoi się coraz dużo ciekawe. Patrzą w ostatnim poważny potencjał. Patryk Vega ma także, iż stanowi wtedy jechanie z duchem czasu.

Patryk Vega Plagi Breslau Chojna gdzie obejrzeć?

Jak prowadzi Małgorzata Kożuchowska – grająca rolę Heleny Ruś – w wywiadzie dla Telemagazynu – „Najbardziej zależało mi na ostatnim, żebym ja uwierzyła w bohaterkę, którą zagrałam, i jaka jest zdecydowanie inna niż ja plus wtedy wszystko co sprawiała do ostatniej chwile […] Jestem tylko nadzieję, że widzowie uwierzą w obecną sprawę dodatkowo w obecną bohaterkę, no oraz trzymam okazję, iż wtedy i będzie dla mnie jakiś przyczynek do nowych ciekawych ról, jakie są inne niż te, z których jestem modna do ostatniej chwili.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Chojna gdzie obejrzeć?

Pomimo faktu, że film „Plagi Breslau” nie jest dodatkowy do sprawdzenia w bliskich własnych kinach, realizacja ta grana jest na salach kinowych na placu między innymi Austrii, Belgii, Danii, Holandii, Irlandii, Islandii, Kanadzie, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i także na terenie Stanów Zjednoczonych.

Przez wielu widzów obraz ten miany jest jak nieźle wykonany – część spośród widzów myśli go zbyt spektakl trwający w napięciu do indywidualnego końca. Mówią, iż stanowi w nim znacznie dynamiczna treść i oryginalna fabuła. Z innej części znajdziemy i liczbę osób prowadzącą uwagę na słabszy montaż lub te gorszą jakość, niż w poprzednich produkcjach Patryka Wegi.

Patryk Vega Plagi Breslau Chojna gdzie obejrzeć?

Jak mawia sam Patryk Vega w wywiadzie udzielonym dla Telemagazynu – „Plagi Breslau to dosyć inny Vega. W ostatnim filmie nie ma wielowątkowości charakterystycznej dla moich ostatnich filmów. Nie jest te mieszania gatunków. Wtedy stanowi natomiast czysty thriller, w których co chwila jest… aż tu nagle. Tych twistów w czasu obrazu jest kilkadziesiąt więc widzowie do niedawnego okresu nie są w stanie uzyskać jak taż historia się skończy. Jest obecne zupełnie czysty dreszczowiec.”.

Patryk Vega Plagi Breslau Chojna gdzie obejrzeć?

Źródło artykułu Plagi Breslau

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments