leasing bez bik

Leasing Mirosławiec zadzwoń 887 332 665

zachodniopomorskie

Leasing to bardzo specyficzny sposób nabycia określonych przedmiotów. Od strony formalnej jest połączeniem dwóch rozwiązań: pożyczki i wynajmu.
Rzecz leasingowana w umówionym czasie nie jest twój, korzystasz tylko z niego przez określony w umowie czas.

Leasing Mielno

 

 

Najczęściej leasing związany jest z samochodami, chociaż wszelkie rzeczy, które są Ci potrzebne w trakcie zarządzania firmą możesz nabyć w ten sposób. Świeżo otwarte firmy mogą otrzymać leasing już w pierwszym dniu prowadzenia działalności. Najprościej będzie przejeść się do firmy leasingowej, aby w biurze uzgodnić, który wariant będzie dla ciebie najkorzystniejszy.

 

zloz wniosek

 

Bardzo łatwo skorzystasz z pomocy konsultantów, z którymi łatwo skontaktujesz się za pomocą prostej ankiety, zamieszczonej w Internecie, infolinii czy sms. Oczywiście, możesz umówić się na spotkanie z doradcą kredytowym wykonującym pracę w firmie leasingowej, które mają biura, w każdym większym mieście na terenie kraju.

 

Podczas rozmowy uzyskasz wszystkie informacje dotyczące potrzebnych dokumentów (a są naprawdę nieliczne) i zaproponuje najkorzystniejszy sposób załatwienia sprawy. Nieistotne, na która formę leasingu się zdecydujesz, Twoje zyski podatkowe będą duże. Wydatki które są ponoszone na leasingi, doliczamy do kosztów firmy i odliczamy od podatku dochodowego. Kontakt z agentem, który dokona analizy sytuacji majątkowej i podatkowej, prowadzonej przez Ciebie firmy, zagwarantuje wybór najlepszych rozwiązań.

Kolejną zaletą leasingu jest fakt, że można go zdecydowanie łatwiej uzyskać niż kredyt inwestycyjny w banku. Wszystkie procedury są maksymalnie uproszczone . Dla osób prowadzących niewielkie firmy, szczególnie, na początkowym etapie, to ogromne ułatwienie. Najistotniejsze jest, że nie są wymagane kolejne formy poręczeń i gwarancji spłaty długu.

 

Używając tej formuły, można nabyć, nie tylko, auto osobowe, ale profesjonalny sprzęt i auta dostawcze, a również, sprzęt potrzebny na budowie czy do wyposażenia gabinetów medycznych. Jeśli chodzi o samochody,kolejną zaletą, jest to,, że to firma leasingowa ma dbać o odpowiedni serwis i pakiet ubezpieczeń. Działanie jest proste. Wybierasz samochód, ustalasz warunki finansowania, wypełniasz formularz zdalnie lub omawiasz wszelkie kwestie z agentem i
odbierasz samochód z salonu. Profity działania są nie do przecenienia. Nie marnujesz czasu, bo Twoja wizyta w salonie i ustalanie ceny nie jest konieczne. Masz absolutną gwarancję maksymalnie obniżonej ceny, której przy zakupie indywidualnym zapewne byś nie otrzymał. Dysponujesz autem z salonu, a pieniądze wydane na jego bieżące utrzymywanie, wydajesz tak samo, jakbyś ponosił kolejną, stałą, opłatę abonamentową.

Ty wyłącznie lejesz benzynę, nad wszelkimi sprawami technicznymi sprawuje pieczę firma leasingowa, która prowadzi bezgotówkowe rozliczenia z serwisem. Precyzyjnie dobrane polisy gwarantują, że nie zostaniesz bez samochodu zastępczego, w razie awarii, czy gwarantują, że raty Ci nie przepadną, nawet jeśli ukradną Ci auto. Kolejny plus to brak konieczności odkupowania leasingowanego samochodu. Tak więc, sprzedaż samochodu i starania o korzystną sprzedaż także nas nie dotyczą.

Możesz bać się o fakt, czy w trakcie całej umowy uda Ci się utrzymać elastyczność finansów dysponujesz dwoma rozwiązaniami. Nie musisz decydować się na samochód nowy. Nie każdy wie, że jest możliwe pozyskanie leasingu na samochód używany, a instytucje takie, jak Leasing Mielno oferują często pojazdy u zaprzyjaźnionych sprzedawców, czy za pośrednictwem aukcji internetowych. Możesz nie niepokoić się, jeśli podejmiesz decyzje o zakupie nowego samochodu.

 

W przypadku jakichkolwiek problemów z dostępnością gotówki, masz możliwości renegocjowania kredytu. Zawsze zostaną one dopasowane do indywidualnej sytuacji klienta. Nie wszyscy wiedzą, że leasing to forma dostępna osobom fizycznym. Każda osoba może wykorzystać tą atrakcyjną formę, zamiast kredytu.

Sam proces jest bardzo zbliżony, jak w sytuacji, gdy o leasing występuje firma. Zgadzamy się na zawarcie umowy, w myśl której, leasingodawca nabywa samochód, którym jesteśmy zainteresowani, a my użytkujemy je, pod warunkiem terminowej spłaty rat. W umowie zawiera się warunek, że użytkujemy auto, a możemy je wykupić, gdy umowa się skończy. Jasne jest, nie ma żadnego przymusu wykupienia przez nas samochodu.

Firma Leasing Mielno wymaga od nas przedłożenia określonych zaświadczeń: dowodu, potwierdzającego tożsamość, zaświadczenia o zatrudnieniu, wyciągu z konta.

Leasingodawca będzie od nas wymagał wykupienia ubezpieczenia. W tym momencie, oprócz tego, że jest to optymalne rozwiązanie, ogromną zaletę stanowi fakt, że leasing nie jest raportowany do banków, nie nie wpływa na zmianę naszej zdolności do zaciągania kredytów. Może być to bardzo dobre rozwiązaniejeśli chcemy wziąć w najbliższym czasie kredyt zabezpieczony hipoteką.

Leasing Mielno

 

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments