Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Pełczyce

zachodniopomorskie

Można z całym przekonaniem powiedzieć, że obecnie nastała era mody na wielki styl bycia. Coraz więcej osób mama się zdrowo odżywiać, a przy tym regularnie uprawiać sport czy wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w stanie przynieść tak pięknych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób jeszcze może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jedynych miejscach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie z nią pomóc, gdy dieta i uczenia finansowe nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Odpowiedzią na te dylematy mogą być obecne zabiegi z działu medycyny estetycznej, w współczesnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Świnoujście

Wraz ze fachowcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę metodę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto z niej wziąć.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na własną otyłość

Czym dokładnie jest endermologia? To technika mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod kontrolą wykwalifikowanego specjalisty. To doskonale bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który polega na dodawaniu do grona pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Nazywa zatem tym jedynym, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co za tym chodzi długiego i trudnego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura powiązana z tym brakiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, lecz również po prostu przyjemna – zabieg daje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii zabiegów tą strategią możemy oczekiwać wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Gdy na co dzień korzystamy i do postępowania z cellulitem opornym na leczenie diety i ćwiczeń fizycznych, zabiegi endermologii dadzą nam zredukować ten temat albo nawet pozbyć się go w sumy. Co wysoce, w rezultatu regularnie wykonywanych masażów będziemy potrafili zauważyć też widoczną poprawę kondycji skóry – zabieg stymuluje do produkcji fibroblasty, które budują nowe włókna kolagenu i elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności oraz elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego rezultatem będzie bardzo lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w swoim wizerunku? Specjaliści z Kliniki Miracki opowiadają o serii 10-20 sposobów (w zależności od tego, jaki dokładnie efekt chcemy uzyskać), ale również zaznaczają, że ważne wyniki będą oczywiste już po zakończeniu 3-4. Zabiegi wykonuje się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest brakiem idealnym dla całych osób, jakie wymagały w niski, wygodny i bezbolesny sposób popracować nad jakością swojego ciała. Specjaliści z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że pomimo zastosowanej terapii niezbędne jest jeszcze prowadzenie zdrowego poziomie życia – to posłuży nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy i z powodzeniem kojarzyć z innymi terapiami z działu medycyny estetycznej, by nasza sylwetka uzyskała całkowicie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo wiedzy na materiał zabiegu endermologii zlokalizujesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments