Kurier - Jak postąpić z firmą, która nieterminowo dostarcza przesyłki?

DPD kurierzy Mirosławiec

zachodniopomorskie

Firma Kurierzy przejmuje się upraszczaniem całego procesu składania zamówień od wystawienia zapotrzebowania na przesyłkę przesyłki aż do doręczenia. Wysyłamy zarówno małe przesyłki listowne, paczki jak a ciężkie zapotrzebowania paletowe, hurtowe dla firm. Oferujemy i wszelkie usługi towarzyszące wysyłaniu przesyłek takie jak: śledzenie paczek (widoczne na krajowej stronie po wprowadzeniu numeru przesyłki), powiadomienia na telefon o dostarczeniu przesyłki, silna i wygodna stawka za usługę, infolinia dostępna dla kupujących w porach pracy biura (codziennie od poniedziałku do piątku od 7:00 do 15:00), ponosimy uwagę w razie wszelkich problemów z dostarczeniem przesyłki, posiadamy zniżki (na przykład dla biznesów), wachlarz promocji, pomocne wyszukiwarki (na przykład wyszukiwarka do kodów pocztowych, czy wyszukiwarka najtańszej przesyłki), płatność Prepaid i dużo, wiele nowych. Zamawianie z nami przesyłek, to łatwo prosta czynność, oszczędzająca chwila i pieniądze.

DPD kurierzy Świnoujście

 

Jesteśmy samą z wiodących firm na rynku zabierających się logistykom przesyłek. Zarabiamy na naszą markę już z 2009 roku i dajemy się profesjonalizmem, na wszystkim kroku naszej działalności – od zamówienia do dostarczenia.

zamów kuriera

Obsłużyliśmy prawie ćwierć miliona zadowolonych klientów na gruncie naszego regionie także za granicą. Pośredniczymy w przesyłkach kurierskich pomiędzy największymi firmami kurierskimi: UPS, GLS, GEIS, INPOST, DHL, i klientami po to, by maksymalnie uprościć cały proces przesyłania towarów, zaoszczędzić czas swoich odbiorców i wasze pieniądze. Wybieramy najtańszą ofertę spośród dostępnych już dla twojej konkretnej – zindywidualizowanej przesyłki. Bez sensu na to, lub posiadasz przesyłkę nie standardową, czyli jej trwanie doręczenia planuje być sprecyzowany, uwzględniając rodzaj opakowania i model przesyłki, wszelkie parametry wagowe i gabarytowe nasza ciągle aktualizowana podstawa danych wybierze ci najpopularniejszą dostępną opcję na rynku spośród współpracujących z nami firm kurierskich.

 

DPD kurierzy Świnoujście

Po wykonaniu krótkiego formularza na serwisie KurJerzy. pl dotyczącego emitowanej przez ciebie przesyłki otrzymasz kompendium zgodzie na materiał wybranej dla ciebie oferty obejmujące: termin dostawy, ceny, zależności ceny od momentu dostawy, firmy jaka zajmuje najniższą ofertę, usług dodatkowych takich jak: gwarancja dostarczenia następnego dnia, pobranie, sms status – nadawca, sms status – odbiorca itp. Na karcie www. wysylka-palety. pl możesz wziąć dużo porady na fakt naszej możliwości, także serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas. Nie zostawaj czasu na badanie dziesiątek stron firm kurierskich, by znaleźć najprzyjaźniejszą dla ciebie ofertę. Wystarczy jedna: www. wysylka-palety. pl, i dowiesz się wszystkiego, by ułatwić swoje przesyłki najlepszej gdy zatem właśnie możliwe.

DPD kurierzy Świnoujście

Po złożenia zamówienia nasi kurierzy odbiorą twoją przesyłkę znacznie mocno i podając się do wszelkich norm bezpieczeństwa. Posiadamy licencję transportową, jako jedyni z małych na rynku, co wysoce daje nas spośród konkurencji, i tobie gwarantuje bezpieczne dotarcie przesyłek, gdyż teraz pośredniczymy w transporcie drogowym. Spełniliśmy szereg niezwykle restrykcyjnych wymagań, by posiąść licencję transportową, ale opłacało się, gdyż już możemy oferować usługi również dużo dobrze.
Gdy planujesz znaleźć najlepsze przesyłki kurierskie i okazjonalne ceny sprzedaży w jedynym miejscu, to właśnie u nas. Firma KurJerzy. pl odpowiada ci kondycję i ochronę o jakiegoś mężczyzny dlatego u nas oszczędzasz swój drogocenny chwila i pieniądze.

Wysłaliśmy już ponad milion przesyłek na wszelkim świecie. Aby ułatwić ci kontakt z nami uruchomiliśmy infolinię, nie tylko informacyjną, ale z ofertą składania zamówień telefonicznie. Nasi przeszkoleni konsultanci pomogą ci oraz w rozwiązaniu wszelkiego typie punktów w idealny i subtelny sposób. Zadowoleni klienci, to norma rozwoju znanej firmy, a są dla nas najcenniejsi.
Czy wiesz, że używamy właśnie ze sprawdzonych, dobrych i wyszukanych firm kurierskich? Dzięki temu uważasz pewność udzielanych przez nas usług na najwyższym szczeblu.

DPD kurierzy Świnoujście

Oczywiście posiadamy system dobry z wszystkimi wytycznymi RODO. Co to oznacza dla ciebie? Rejestrujemy wszystkie niezbędne dane swoich użytkowników, którymi kwalifikujesz się z nami podczas składania zamówień, i potem przechowujemy je bezpiecznie razem z wszystkimi wytycznymi RODO i prawym prawem Polskim.

Działamy fair i wiemy jak znaczący jest twój czas, więc jako drodzy na rynku wprowadziliśmy promocję „Gwarancja Satysfakcji – 150%”. Upoważnia cię ona do pobrania z nas sto pięćdziesiąt procent kosztów wysyłki danej paczki, jaka z dowolnego warunku nie została dostarczona na okres. I gdyby jesteś sens wysłać produkt kopertowy lub paczkę z gwarancją podania na godzina, to właśnie u nas!

Doceniono nas na rynku Polskim i wyróżniono na miejscu innych firm nominacją do zapłaty Ekomers w klasy „Operator logistyczny roku”. Każdego dnia udoskonalamy polską firmę, by sprostać najbardziej wygórowanym wymaganiom naszych każdych użytkowników. Osiągniemy i twoje oczekiwania. Nie kupujesz? Zadzwoń – z przyjemnością podejmiemy wyzwanie jakie przed nami dasz.

DPD kurierzy Świnoujście

Zobacz również Wysyłka palety

0 0 votes
Czy polecasz
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments